مزایای استفاده از نورگیر حبابی برای منازل

۱۴۰۱/۰۸/۰۸

صرفه جویی در مصرف انرژی

نورگیرهای حبابی مزایای زیادی برای صاحب خانه به همراه دارند. این نورگیرها سبک وزن بوده و نیاز به تعمیر و نگهداری کمتری داشته یا اصلا نیازی به آن ندارند. اگر در آب و هوای با دمای بالا زندگی می کنید، نورگیرهای حبابی بهترین انتخاب برای نورگیر هستند زیرا اتلاف انرژی را به حداقل می رسانند. آن ها را می توان به صورت یک، دو و… حباب خریداری کرد، اما اگر به دنبال صرفه جویی در مصرف انرژی هستید، فقط باید یک حباب دوتایی یا سه گانه را در نظر بگیرید.

مناسب برای همه سطوح

نورگیر حبابی برای هر سقفی از جمله سقف های مسطح مناسب است. در واقع برای سقف های مسطح مناسب است چرا که دارای جنبه خود تمیز شوندگی است. به طور معمول، ارتفاع گنبد تقریباً 25٪ از عرض نورگیر است که به آب اجازه می دهد تا به سرعت از سطح خارج شود.

جذب حداکثری نور

توانایی جذب نور از زوایای مختلف، یکی دیگر از مزایای بزرگ نورگیر حبابی است، بر خلاف نورگیر تخت که فقط اجازه ورود نور مستقیم را می دهد. اگر نورپردازی یک اتاق دغدغه اصلی باشد، نورگیر حبابی شفاف بهترین انتخاب است. اگر به دنبال یک جلوه نور ملایم تر هستید، نورگیر حبابی سفید یا مشجر بهترین جایگزین است – به خصوص برای افراد حساس به نور. نورگیر سفید یا شیری نور ورودی به اتاق را ملایم می کند و تابش خیره کننده را از بین می برد.

در نهایت، یک مزیت بزرگ نورگیر حبابی این است که شکل آن بسیار قوی تر از نورگیر تخت است. ورق های تخت طلقی معمولاً تمایل بیشتری به انبساط و انقباض دارند که می تواند منجر به شکست زودتر مواد تشکیل دهنده آن ها شود.

به طور کلی، انتخاب نورگیر حبابی با توجه به نیازهای فردی تعیین می شود، اما به طور کلی، اگر به دنبال نورگیر با بهره وری انرژی، قابلیت جذب نور و طول عمر بالا هستید، یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود.

شما می توانید برای سفارش نورگیر حبابی یا تخت با واحد فروش شرکت تولیدی نورگیران در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − چهارده =