کارشناسی و مشاوره

کارشناسی

کارشناسی و مشاوره تخصصی
برای انواع پوشش ها

اینکه برای سطح مورد نیاز چه نوع پوششی مورد نیاز هست، نیازمند مشاوره کارشناسان با تجربه و متخصص می باشد. کارشناسان ما با حضور در محل کار مورد نظر کارشناسی دقیق را به عمل آورده و به مشتری اعلام می کنند. خدمات کارشناسی ما شامل موارد زیر است:

 • کارشناسی نوع پوشش
 • اندازه گیری ابعاد سطح مورد نظر
 • محاسبه دقیق هزینه های انجام کار
 • کشف ایراد و مشکل در صورت وجود

بعد از درخواست مشتری از طریق تلفن، شبکه های اجتماعی یا فرم درخواست مشاوره موجود در سایت و انجام هماهنگی لازم کارشناسان ما در زمان مقرر در مکان حاضر شده و مشاوره لازم را ارائه می دهند.

چه زمانی کارشناسی لازم است؟

کارشناسی

برای اینکه کل فرآیند اجرا یا تعمیرات به صورت اصولی و با قاعده علمی انجام شود، نیاز است تا حتماً قبل از شروع کار، کارشناسی لازم به عمل آید. در برخی موارد نیزمشتری تنها تقاضای کارشناسی و اعلام هزینه را دارد که در اینگونه موارد نیز کلیه محاسبات اندازه و هزینه و برآورد زمان تحویل صورت گرفته و به مشتری اعلام می گردد تا تصمیم گیری آسان تر شود.

کارشناسی و مشاوره

 • نوع پوشش

  01

  اینکه نوع پوشش برای مکان مورد نظر چه چیزی باید باشد، همیشه از مهمترین تقاضاهای مشتریان می باشد. کارشناسان ما صادقانه در این زمینه مشاوره داده و حتی در مواردی که نوع پوشش جز محصولات نورگیران هم نباشد، به مشتری اطلاع داده می شود.

 • اندازه گیری ابعاد

  02

  در برخی موارد نوع شکل نورگیر بعد از اندازه گیری ابعاد مشخص می شود. بنابراین اهمیت اندازه گیری دقیق بسیار بالا است و نقش کلیدی در دقت نهایی کار دارد.

 • محاسبه هزینه ها

  03

  برآورد هزینه نیز در هنگام کارشناسی صورت گرفته و به صورت دقیق اعلام می شود. همچنین در صورت درخواست مشتری شرایط پرداخت اقساطی نیز به وی اعلام می گردد.

نظرات

ابراز رضایتمندی مشتریان
از کارشناسی دقیق

کارشناسی دقیق و صادقانه به مشتری دید بهتری برای انتخاب مسیر انجام پروژه می دهد. در ادامه برخی از نظرات مشتریان شرکت تولیدی نورگیران را درباره ارائه مشاوره تخصصی و کارشناسی دقیق محل انجام پروژه را مطالعه بفرمایید.

contact-form-noorgiran
درخواست تماس

به خدمات ما نیاز دارید؟

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.