درباره ما

درباره ما

اعتباری متکی بر سابقه
قدمت و اصالت

شرکت تولیدی نورگیران که از سال 1367 تاسیس گردید و فعال می باشد، اولین تولید کننده نورگیر حبابی در ایران می باشد که تکنولوژی ساخت آن را برای اولین بار وارد ایران کرده و بومی سازی نموده است. در حال حاضر نورگیران در زمینه تولید و فروش انواع نورگیرهای حبابی، کیوسک های تلفن و ورق های پلی کربنات فعال می باشد. همچنین ارائه خدماتی همچون حمل و نقل، نصب، تعمیرات، ایزوله سازی و تست های فنی نیز توسط این شرکت انجام می گردد.

کارخانه تولیدی این شرکت در شهرک صنعتی صفادشت واقع در استان البرز در سی کیلومتری تهران بوده و دفتر مرکزی در تهران مستقر می باشد. همچنین نمایندگان فروش و خدمات ما در سراسر ایران مشغول به فعالیت هستند. 

شرکت تولیدی نورگیران مفتخر است که انجام بزرگترین پروژه های پوشش های طلقی را در کشور عهده دار بوده است و با سازمان ها و نهادهای بزرگ دولتی همکاری داشته است.

اولین و مهمترین هدف ما جلب حداکثر رضایت مشتری می باشد و معتقدیم که این مهم تنها با رسیدن به حداکثر کیفیت، سرعت، دقت و کاهش هزینه های حاصل می شود. از این رو کلیه محصولات و خدمات شرکت شامل گارانتی صد در صدی و خدمات پس از فروش کامل می باشند. 

یکی دیگر از عواملی که شرکت تولیدی نورگیران را متمایز می سازد وجود پرسنل متخصص و کارآزموده می باشد. تیم ما با داشتن دانش تخصصی در کنار تجربه کاری همواره تلاش خود را در جهت رضایت مشتری به کار گرفته اند.

نورگیران با بیش از 33 سال سابقه فعال در زمینه تولید نورگیر حبابی و اجرای آن اکنون جایگاه خود را در صنعت کشور رو به رشد و فزاینده ارزیابی کرده و در تلاش برای نیل به ارزش واقعی صنعت کشور در عرصه جهانی است.

 

شرکت تولیدی نورگیران
تاریخچه نورگیران

کارنامه با شکوه نورگیران

شرکت تولیدی نورگیران همچون دیگر کسب و کارها دارای نقاط عطفی در تاریخ خود بوده است
در این بخش نگاهی داشته باشید به تاریخچه شرکت تولیدی نورگیران

فروش و خدمات پس از فروش
ارائه خدمات متنوع!

شرکت تولیدی نورگیران ارائه دهنده بهترین خدمات در زمینه انواع پوشش های طلقی می باشد. از تولید تا تحویل همه خدمات توسط کارشناسان حرفه ای شرکت در سریعترین زمان و با بهترین کیفیت انجام می شوند.

70+

محصول مختلف

33+

سال سابقه درخشان

100%

اجرای موفق پروژه ها

100%

رضایت مشتری
سوالات متداول

پر تکرارترین سوالاتی که مشتریان پرسیده اند
و جواب آن ها را مشاهده بفرمایید

حداقل میزان فروش در شرکت تولیدی نورگیران محدودیتی نداشته و در صورتی که سفارش شما خیلی ریز باشد به نمایندگان شرکت در سراسر ایران ارجاع داده می شوید.

به صورت کلی در صورت درخواست مشتری کلیه خدمات شرکت در تمامی شهرها قابل انجام می باشد.

شرایط پرداخت شرکت برای محصولات تولید بسیار متنوع می باشد و به عوامل مختلفی همچون میزان ثبت سفارش بستگی دارد. جهت اطلاع دقیق تماس بگیرید.

برای اخذ نمایندگی محصولات نورگیران باید شرایطی از جمله حداقل سفارش در ماه و … را داشته باشید. بهتر است برای کسب اطلاعات بیشتر با تیم فروش ما در ارتباط باشید.

در برخی موارد که زیر ساخت کار توسط مشتری فراهم شده است پس از کارشناسی عملیات نصب انجام می شود ولی بهتر است که تهیه زیر ساخت کار را هم به شرکت بسپارید.

در حال حاضر امکان صادرات به همه کشورهایی که از نظر مقررات بین المللی آمادگی همکاری با ایران را داشته باشند فراهم است. برای ثبت سفارش صادراتی با دایره بازرگانی شرکت تماس حاصل بفرمایید.

نورگیر حبابی دایره ای
از گذشته تا آینده

دغدغه ما از گذشته تا امروز ارائه
کیفیت بالا است

شرکت تولیدی نورگیران از زمان تاسیس تا افق بیکران پیشرفت پیش رو همواره کیفیت را به عنوان دغدغه اصلی خود مورد نظر قرار داده و برای ارتقا آن تلاش همیشگی داشته و خواهد داشت.