تعمیرات

تعمیرات

انجام تعمیرات تخصصی نورگیر
و پوشش های سقف

از دیگر مسائلی که که در شرکت نورگیران بسیار مورد اهمیت می باشد تعمیرات تخصصی، با کیفیت و کم هزینه می باشد. در حین انجام تعمیرات اگر نیاز به تعویض قطعات باشد از بهترین کیفیت ممکن همراه با گارانتی معتبر که تولید خود شرکت می باشد، استفاده خواهد شد.

 • تعمیرات تخصصی و با کیفیت
 • پایین آوردن هزینه ها و صرفه جویی
 • ارائه ضمانت پس از انجام دادن تعمیرات
 • قطع هر گونه نشتی و اضلاح هر گونه خرابی

انجام تعمیرات نیز با هماهنگی مشتریان محترم بوده و پس از اعلام هزینه یا راه های جایگزین طبق نظر ایشان تعمیرات تخصصی در سریعترین زمان ممکن صورت می گیرد.

چرا باید به فکر تعمیر باشیم

تعمیرات

از نظر فنی اگر به پوشش های نورگیر از هر جنسی در زمان مناسب رسیدگی شود، علاوه بر کاهش هزینه ها و صرفه جویی می توان از خرابی کامل نورگیر جلوگیری به عمل آورد تا نیاز به تغییرات بنیادین و اساسی که شاید نیازمند عملیات بازسازی گسترده باشند، مرتفع گشته و در زمان نیز صرفه جویی به عمل آید.

عملیات تعمیرات

 • راه حل مناسب

  01

  در مرحله اول مشخص می گردد که از چه روشی و با چه مقدار هزینه ای باید عملیات تعمیرات انجام شود. همچنین نیاز به خرید قطعات در صورت نیاز به مشتری اعلام می گردد.

 • تجهیزات مورد نیاز

  02

  در این گام باید قطعات مورد نیاز که به مشتری اعلام شده است، توسط شرکت تهیه شده و همچنین تجهیزات لازم برا انجام عملیات تعمیرات به محل آورده می شود.

 • تعمیرات و تست

  03

  در آخر عملیات تعمیرات با نهایت دقت و سرعت انجام می شود و پس از اتمام کار تعمیرات نورگیر یا پوشش مورد نظر، تست های فنی از جمله تست نشتی و ایزولاسیون انجام می شود.

نظرات

رضایت مشتریان از تعمیرات
تخصصی و با کیفیت

میزان رضایت مشتریان در انجام تعمیرات تخصصی دارای اهمیت بیشتری می باشد چرا که ضرورت و نیاز رفع مشکل پیش آمده مشتری را برای انجام تعمیرات ترغیب می کند. بنابراین مشتری از قبل تا حدی با مشکل اصلی آشنا می باشد و رفع کامل آن خواسته اصلی مشتری می باشد.

contact-form-noorgiran
درخواست تماس

به خدمات ما نیاز دارید؟

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.